Zaměřujeme se především na výrobu skleněných vitrín, prodejních pultů, kuchyní, vestavěných skříní a dalšího doplňkového nábytku. Pro truhláře a výrobce nábytku opracováváme ploché sklo, zhotovujeme zrcadlové stěny do fitcenter a uměleckých škol, vyrábíme akvária a terária, vitríny. Zhotovujeme kuchyně dle dodaného i vlastního návrhu. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme vestavěné skříně.

Výroba nábytku

Chcete si vytvořit domov přesně odpovídající vašim představám? Zakázková výroba nábytku je tím pravým řešením pro vás, ať už přemýšlíte o vybavení praktické kuchyně, pohodlného obývacího pokoje, domácí pracovny, hravého dětského pokoje nebo jiné místnosti. Navrhneme vám řešení, ať už jde o nábytek na míru vaší domácnosti, kanceláře, prodejny či provozovny jakéhokoliv charakteru.

Nespornou výhodou nábytku na míru je možnost využít i atypický prostor maximálně účelně se zachováním designu okolního interiéru, což ocení především majitelé podkrovních prostor nebo architektonicky nestandardních objektů.

Zakázková výroba nábytku skýtá široké pole působnosti, od výběru barevného odstínu, přes kombinování materiálů, až po přizpůsobení tvaru každého kusu, který se stává pravým originálem.

Zakázková výroba nábytku se zaměřuje např. na:

  • Prodejní stánky
  • Sestavy do obývacího pokoje
  • Šatní stěny
  • Komody
  • Barové pulty
  • Stoly a židle
  • Kancelářský nábytek
  • Drobný nábytek (koupelnové skříňky, konferenční stolky atd.)
  • Jakýkoliv kus nábytku dle individuálních požadavků

 

V případě, že sami nemáte vlastní představu o tom, jak efektivně využít každý kout v interiéru, naši zkušení odborníci s vámi proberou veškeré detaily, poradí s tím, s čím si nevíte rady, a vypracují návrh, který s vámi osobně zkonzultují před samotnou výrobou nábytku na míru. Na základě vaší spokojenosti s finálním návrhem a schválené cenové kalkulace zajistí realizační tým rychlou dodávku a odbornou montáž.

Speciální skupinou zakázkového nábytku jsou kuchyňské linky na míru, o kterých se více dozvíte zde.  


Pro inspiraci si prohlédněte fotogalerii zakázkové výroby nábytku realizované naší firmou.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: Barbora Poláková tel.: 321 785 773, mobil: 739 038 773

4c 2c 9c 10c 11c 12c 13c 14c 15c 16c 8c 7c 1c 2 3 3c 5c 6c 17c DSC_7139 (1024x681) (1024x681) IMG_0379 (768x1024) OLGA 005 (1024x768) (1024x768)